Avril Lavigne

Anketa 2

Moje ikonky

Webík Avril Avril´s Web Stránky o Avril Lavigne

Odkazy

Cute Stuff For Your Site! Získejte více návštěvníků a hodnocení svého webu!!! 180 návštěvníků za hodinu pro váš web zdarma :))

Neko

Vtip

Odkaz

Novinky

Když sem viděla tento nadpis,krve by se ve mě nedořezal.Zde je celý článek:

Dva roky - přesně tak dlouho vydrželo Avril Lavigne její manželské štěstí. Čtyřiadvacetiletá zpěvačka se podle amerického bulváru rozešla se svým chotěm Deryckem Whibleym. Frontman skupiny Sum 41 prý nedokáže rozdýchat, že jeho manželka je v hudební branži slavnější a on stojí v jejím stínu.

14. 10. 2008 15:40 - LOS ANGELES

Problémy začal mít pár letos, kdy Avril vyrazila na světové turné. „Začínali se odcizovat už několik posledních měsíců. Derycka nemotivuje jeho vlastní kariéra, takže jen chlastá a flámuje,“ uvedl zdroj pro National Enquirer.

Podle zdrojů blízkých zpěvačce už spolu nežijí manželé měsíc. O rozvod zatím ale ještě dvojice nepožádala.

Kanadská rodačka si brala o čtyři roky staršího Whibleyho 15. července 2006.

zdroj:novinky.cz

Podle všeho je to naštěstí jen výmysl amerických novinářů,kteří neměli o čem psát.Avril a Deryck jsou do sebe pořád zamilovaní.Přeju jim hlavně štěstí a hodně nervů s novnářema :-D.

Skwělá zpráwa pro wšechny fanoušky Avril Lavigne!!Avril má v březnu nebo dubnu vydat třetí album,které se má jmenovat  "The Best Damn Thing" a už  v únoru bude k mání pilotní singl "Girlfriend"!!

Více informací o třetím albu:

více v článku

Posledni komentare
20.05.2014 21:33:46: www.krasa365.cz www.oriflame.cz www.orif24.cz www.oriflame.cz www.kosmetikaslevy.cz www.oriflame.c...
Kanaďanka Avril Lavigne napsala titulní píseň pro dobrodružný fantasy film ERAGON.  Skladba Keep Holding On je prvním novým singlem úspěšné populární zpěvačky od roku 2004, kdy vyšlo její dosud poslední řadové album Under My Skin.
Písnička má slušný hitový potenciál a zapadá do kvalitní tvorby, kterou talentovaná Avril Lavigne produkuje a se kterou již tradičně sklízí úspěchy v rádiích. Skladba přichází na naše rádia v pondělí 27. listopadu.

Film do našich kin uvádí 14. prosince společnost Bonton Film.  Příběh vychází z úspěšné stejnojmenné knižní předlohy autora Christophera Paoliniho. V hlavní roli se představí Ed Speleers, další postavy ztvární mj. Jeremy Irons, John Malkovich, Christopher Egan a Djimon Honsou.

Avril Lavigne debutovala jako herečka v americkém klubovém snímku režiséra Richarda Linklatera Fast Food Nation, jenž měl premiéru 20. listopadu.  Avril právě dokončila natáčení dalšího filmu, kriminálního dramatu THE FLOCK s Richardem Gerem v hlavní roli.

Nové studiové album AVRIL LAVIGNE se připravuje na březen roku 2007. Na hudební scéně Avril debutovala albem LET GO, který uvedl megahit Complicated, nepřehlédnutelná byla i skladba Sk8er Boy. Druhé řadové album UNDER MY SKIN vyšlo v dubnu 2004. Obě alba u nás přesáhli v prodejích dvojnásobek platinového ocenění.